Lidatürkiye

Lida Türkiye

Kunming DaliOrjinal LidaOrjinal Siteler.Lida Sipariş
Ücretsiz Kargo.
İrtibat Telefonlarımız:
 
Lida' nın Zararları (Advers ve Yan Etkiler):

Lida' nın vücut üzerinde ileri safalarda oluşabilecek hiçbir olumsuz etkisi bulunmamakla birlikte bazı yan etkilerinin olabildiği doğrudur. Şöyle ki Lida' yı kullanan kişilerin uyarı talimatlarımızda bulunan ve "kullanmaması gereken kişiler" kısmındaki rahatsızlıklardan bir yada birkaçına sahip olanlar Lida kullanmaları durumunda bu yan etkilere mağruz kalabilirler. Yada kullanım talimatlarına ve önerilen diyet programlarına, yeme düzeni önerilerine uymayan kişiler de yine aynı şekilde yan etkiler veya advers tepkimeler yaşayabilir. Lidanın zararları ile ilgili "kalıcı bir zarar" herhangi bir rapor bulunmamaktadır. Özellikle bazı kesimler tarafından Lida' nın içeriğinde Sibutramin olduğu da vurgulanıyor. Böyle birşeyin kesinlikle sözkonusu olmadığı konusunda sizi temin eder, Lida' nın Sibutramin içeren ilaçlar ile aynı kategoriye konulmaması gerektiğini önemle belirtiriz.

Lida Zararları
İstenmeyen Etkilere Bir Kaç Örnek:

Örnek verelim;
Diyelim ki Kemal, Lida kullanmaya karar veriyor. Fakat Kemalin bir sorunu var: Sabahları hiç bir şekilde yemek yiyemiyor. Sabahları kendini kahvaltı yapamayacak kadar tok hisseden Kemal' in Lida' dan huzur beklemesi biraz güç olacak. Lida' nın kahvaltı yapmadığı için ona şu zararları olabilir;

  • Mide bulantısı yaşayabilir.
  • Baş ağrısı çekebilir.
  • Kendini halsiz hisssedebilir.

İşte bir örnek daha;
Telkinlerimizi ısrarla dinlemeyen ve tansiyon şikayeti olmasına rağmen ısrarla Lida kullanan Pelin hanımın şiddetli palpitasyon şikayeti ile doktora yetişmesi pek uzak bir ihtimal olmayacak. Bizler kalp ve damar sisteminde rahatsızlığı olan kişilerin Lida' yı kullanmamaları gerektiği konusunda çoğu kez ve üzerine basa basa açıklamalar yapıyoruz. Lakin dikkate almayanlar ve rahatsızlıklarına rağmen Lida kullananlar oluyor. Sonuç olarak Lida suçlu çıkıyor, uyarılara aldırış etmeden kullanıp, rahatsız olanlar değil.

Bir de Cemil ağabey var! O da zayıflamayı kafaya takmış ve kolay yol Lida' ya başvurmuş. Hem de varis rahatsızlığı olmasına rağmen! Diyoruz ki; Lida damar rahatsızlığı olanlar tarafından "kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi düşünülerek" kullanılmamalı. Çünkü bu rahatsızlık Lida' dan zarar görmenize neden olacak.

UYARI!
Siz siz olun, Sakıncalar kısmımızı incelemeden Lida kullanmayın. Rahatsızlıklarınız Lida zararları tepki edebilir. Bunu ne siz ne biz isteriz...

Yorum Yaz.
Yorum Oku.
Güvenilirlik.
Gün İçinde Teslim.
Lida Satış
 
5 Taksit
 

Lida Kullanıcı Yorumları - Lidanın Zararları - Orjinal Lida - Lida Sipariş

Lida Türkiye Kunming Dali Şirketinin Türkiye İnternet Kanalı Resmi Distribütörüdür.

Her hakkı saklıdır. Web sitesindeki yazı ve görsellerin telif hakları saklıdır. Kopyalanamaz çoğaltılamaz.